Пам'яті героїв Небесної Сотні

20.02.2018

     Патріотизм - це одна із ланок людського характеру. Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім'я своєї Батьківщини. Патріотизм - величний вияв нескінченної любові до рідного краю, як і честь виховує великих, сильних людей, які не рахуються із ціною свого життя і здатні пожертвувати ним заради рідної землі. 

     Патріотизм породжує впевненість у собі, волю в перемогу, віру в свою націю, свій народ, він перетворює звичайну людину в безстрашну машину, яка не відчуває страху і болю, ідучи впевнено і безстрашно до своєї мети. І тоді мета патріота стає метою усього народу. Патріот живе у єдності зі своїм народом, адже життя народу стає його власним життям. 

    З метою вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України в Подвірненській ЗОШ протягом 19.02 - 23.02.2018 р. було проведено цикл заходів присвячених річниці Революції Гідності: Пам'яті Героїв Небесної Сотні. 

  У вівторок 20 лютого учні, члени учнівської ради, декламували вірші, присвячені полеглим за свободу, запалили свічки пам'яті.