Вибори Голови шкільної ради учнівського самоврядування

03.10.2018

     3 жовтня у Подвірненській ЗОШ відбулися вибори Голови шкільної ради учнівського самоврядування. Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на цю посаду міг стати будь-який учень школи 5-11 класів, який має авторитет у класі та школі. Активним виборчим правом були наділені учні 5-11 класів школи. 

     Свої кандидатури на посаду Голови учнівської подали троє учнів - Максим Мирний (8клас), Марина Магдюк (10 клас), Діана Саінчук (9 клас). Протягом тижня кандидати вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити шкільне життя більш демократичним, цікавим і змістовним. Вибори пройшли дуже активно і цікаво. І хоча всі кандидати були гідні, за підсумками голосування Головою учнівської ради шкільного самоврядування більшістю голосів було обрано ученицю 10класу Марину Магдюк

     Вітаємо новообрану голову з перемогою, бажаємо їй впровадити політику демократичної, нової школи, політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме демократизації та покращенню життя школи.