#Ментальне здоров'я
#Ментальне здоров'я
#Ти_ як
# ПіклуюсьПроМентальнеЗдоров'я
В рамках Всеукраїнської програми підтримки ментального здоров'я «Ти як?» в нашому Подвірненському ліцеї з 24.02 по 28.02.2025р. пройшов тиждень збереження ментального здоров'я.
Важливо вміти та знати як подбати про власне психічне здоров'я,свій ресурс. Наш ресурс – наша зброя. Ми маємо зберігати адекватний психічний стан, щоб допомогти собі і тим, хто цього потребує. Головне для нас зараз – вміти сформувати міцну внутрішню опору, яка дасть змогу протистояти умовам сьогодення.
З цією метою практичний психолог нашого ліцею провела з учнями другого та третього класів терапевтичну гру «Невидимі дари. Знаходь свою силу». Під час проведення гри діти вчилися показувати свої емоції, знімати емоційну напругу, знаходити свою силу.
Четвертокласники під час проведення години психолога «Давайте жити дружно!» вчилися працювати разом. Заняття сприяло поглибленому осмисленню поняття «дружба» і «друг», формуванню моральних якостей учнів: умінню дружити, цінувати і берегти дружбу, бути вірним другом. Робота в групах, гра «Ланцюжок», «Так – ні - можливо» допомогли дітям усвідомити: щоб мати друзів, потрібно вміти бути другом.
З метою підтримки метального здоров'я та розвитку емоційного інтелекту та зміцнення зв'язків між дітьми та дорослими, між однолітками у 1 класі, соціальним педагогом, Бодян С.В., була проведена гра «Обійманці» (С.Ройз). Ця гра допомагає у розвитку комунікативних навичок та створенню позитивної атмосфери між дітьми.
11-класники особливо потребують підтримки ментального здоров'я, адже стоять на порозі важливого, у своєму житті, вибору, куди піти вчитися чи одразу працювати. Тож для розвитку емоційного інтелекту, поглибленому спілкуванню, самопізнанню, зміцнення стосунків та зниженню рівня стресу була проведена вправа-гра «Скажи мені» ( С.Ройз)
Також ця гра стала і відкриттям розуміння стосунків для 8-класників, вона допоможе їм підготуватися до дорослого життя, розвинути навички спілкування та самопізнання. Це була можливість для глибокого спілкування з однокласниками та для усвідомлення своїх цінностей та пріоритетів.
Пам'ятаймо про своє ментальне
здоров'я не лише сьогодні. Запитай у себе щодня «Ти як?» Піклуватися про себе
важливо, то ж дбаймо про своє здоров'я і власну психологічну
стійкість.