Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить опитування серед вчителів, науково-педагогічних працівників, представників адміністрації закладів освіти опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища». Дослідження проводитиметься на умовах повної анонімності.

Виготовлення ритуальних яєць в українській культурі має дуже давнє походження. В уявленнях багатьох народів писане яйце втілювало джерело життя і всього всесвіту; символ сонця; любові і краси; весняного відродження.

Одним з найважливішим в історії людства являється мистецтво приготування страв. На протязі декількох століть формувалася українська кулінарія. Українська кухня є пам'яткою нашого народу, яку можна порівняти з культурою та традиціями країни.

У давнину слову надавали особливого магічного значення. Люди вірили, що слово може врятувати, лікувати, зупиняти війни. За його допомогою звеличували подвиги героїв, оспівували красу жінки, пращури прирівнювали силу слова до сили богів. Діти теж мають таку можливість: отримати силу від художньої літератури.

13 березня в Подвірненській школі відбулася лінійка, присвячена творчості Тараса Григоровича Шевченка. Учні 7 класу разом з класним керівником Луцик Тетяною Василівною пройшлися сторінками тяжкого життя великого Кобзаря: декламували його вірші, співали пісні. І ще раз всі пересвідчилися в тому, що він не тільки геніальний поет, а й талановитий...

21 лютого в Україні відзначається День рідної мови. Це всесвітне свято було засноване з метою сприяння багатому культурному та мовному різноманіттю. Спеціально до цього дня ми згадуємо цікаві факти про неповторну українську мову, які дають нам підстави не лише любити її, а й гордо носити звання українського народу.

Патріотизм - це одна із ланок людського характеру. Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім'я своєї Батьківщини. Патріотизм - величний вияв нескінченної любові до рідного краю, як і честь виховує великих, сильних людей, які не рахуються із ціною свого життя і здатні пожертвувати ним заради...