Кожним зверненням до дитини - словом, інтонацією, жестом, і навіть мовчанням - ми повідомляємо їй не лише про себе, свій стан, а й про неї, частіше - саме про неї. Від повторюваних знаків схвалення, любові та прийняття у дитини з'являється відчуття: «Зі мною все гаразд», «Я - хороший». А від сигналів осуду, незадоволення, критики - відчуття «Зі...

З 03.12.18 в Подвірненській ЗОШ розпочався тиждень інклюзії. Учні 5,9 класів переглянули відео фрагменти про дітей з особливими освітніми потребами. Відбулася організація інформаційного стенду «Можливості - обмежені, таланти - безмежні» та виставка робіт дітей з особливими потребами. З учнями 5 класу проведено круглий стіл з нагоди Міжнародного дня...

Сьогодні, в останню п'ятницю місяця, в рамках проведення "Року фізики на Буковині"у Подвірненській ЗОШ І-ІІІ ст. були проведені заходи: гра -квест «Фізика навколо нас» та виховний захід «Знайомтесь - я Фізика». Активними учасниками були учні 7 класу. Під час проведення квесту змагалися дві команди «Юні механіки» та «Круті фізики». В чесній боротьбі...

«СНІД - загроза людству» 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Вона присвячена проблемі профілактики ВІЛ/СНІДу і не тільки. СНІД - одна з найважливіших і трагічних проблем, що виникли перед людством наприкінці XX сторіччя.

В нашій школі в рамках «16 днів проти насильства» та до дня боротьби З ВІЛ/СНІД на перервах членами учнівської ради проводилось соціологічне опитування учнів « Що ми знаємо про СНІД» серед учнів 8 - 11 класів.

У 5 класі відбулася виховна година на тему: "ВІЛ/СНІД - ти повинен це знати!" з метою ознайомлення учнів з цією хворобою. В ході бесіди було переглянуто соціальний ролик та мультик про ВІЛ позитивних дітей. Завершенням стало виготовлення інформаційного буклету "Знайте правду про СНІД".

В рамках акції «16 днів проти насилля» соціальним педагогом проведено інформаційну хвилинку «В пам'ять про померлих від СНІДу» та диспут з учнями 10 класу « Закон і обов'язки для всіх»

Другий рік поспіль у нашій школі знаходить своє місце під сонцем, вражає диво-барвами інтелектуальний конкурс-гра «Соняшник», мета якої - трансформувати майбутнє суспільства через сучасного учня, навчити грамотності, розвивати особисті вольові й моральні якості.

У рамках тижня профілактики правопорушень 28 листопада у 2 класі проведена година спілкування на тему: «Знай свої права і обов' язки, дитино!» Школярі переконалися, що знати свої права і обов' язки дуже важливо. Цьому навчає вірш Ірини Жиленко:

Ще з давньоруських часів доброта була однією з головних чеснот нашого народу. Цілком природнім і закономірним вважалося допомогти знедоленому, захистити старість , порятувати хворого, захистити скривдженого.