Олімпійський тиждень

20.09.2018

     З 04 по 16 вересня 2018 року в школі пройшов Олімпійський тиждень, присвячений Дню працівника фізичної культури. Метою Тижня було виховання учнів на гуманних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом. 

    Вчителі фізичної культури Луцик О.І. та Незвещук Н.С. протягом Тижня провели ряд спортивних заходів для учнів молодшої, середньої та старшої школи. Для учнів були проведені такі заходи, як легка атлетика, розв'язування тестових завдань на Олімпійську тематику, спортивні змагання з футболу та міні-футболу, вікторина «Що таке фізкультура», «Веселі старти», «Весела перерва, рухливі ігри на перервах, спортивні змагання з баскетболу(дівчата та юнаки).

    Варто наголосити, що олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами, континентами. Олімпійський вогонь подорожує планетою і запалює в серцях усіх людей світу дух свободи, миру, єдності, дружби та спорту. Бажаємо, щоб у ваших душах та серцях оселилися такі самі щирі почуття.