Тиждень зарубіжної літератури

26.03.2018

     У давнину слову надавали особливого магічного значення. Люди вірили, що слово може врятувати, лікувати, зупиняти війни. За його допомогою звеличували подвиги героїв, оспівували красу жінки, пращури прирівнювали силу слова до сили богів. Діти теж мають таку можливість: отримати силу від художньої літератури.

    Протягом тижня (з 19 по 23 березня) у школі пройшов тиждень зарубіжної літератури.

 Учні 5-11 класів ознайомилися з матеріалами виставки «Зарубіжні письменники в Україні», яку підготували учні 9 класу . Діти мали можливість дізнатися про ті факти з життя письменників, які не згадувалися на уроках.

  Учні 6 класу підготували роботи для виставки «Моє власне хайку» та яскраво їх оформили.

    В 11 класі було проведено КВК « Підсумок наших знань за 5-11 класи»

   Між учнями 5 та 6 класу пройшов цікавий та захоплюючий КВК, на якому діти показали всі свої знання з початку навчального року.

   В 7 класі учні переглядали детективні історії та розгадували кросворди з цієї теми.

  Цей тиждень пройшов, як мить... Навчив дітей розуміти давнину й сучасність, відкрив нам перли мистецтва слова, допоміг опанувати здобутки різних народів. З літературою нам цікавіше, корисно та захопливо мандрувати у її світі, який робить кожного з нас Людиною! Успіхів всім, хто захоплюється прекрасним ! Хай книжки супроводжують вас скрізь на вашому життєвому шляху!